EVENTS SOFT

  Program web tabanlı olduğu için, merkez ofis dışındaki tüm ofisleriniz sisteme online bilgi girebilmektedir. Böylece tüm şubeleriniz arasında tam bir veri bütünlüğü sağlanmaktadır. Ayrıca tüm müşterilerinize şifre açabilir, programda yetki verdiğiniz bölümleri müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz. Programa tüm bilgisayarlarınızdan, tabletlerinizden ve akıllı cep telefonlarınızdan erişim imkanı.

Events Soft ile müşterilerimiz, yönetimini üstlendikleri organizasyonları, daha hızlı planlayabilir, maliyetlerini kontrol altına alarak karlılıklarını arttırabilirler. Organizasyon öncesi ve organizasyon sırasında tüm personel arasında aktif bilgi paylaşımı yapılarak, organizasyonun tüm süreçler kontrol altına alınır. Organizasyonun planlanması sırasındaki tedarikçi giderleriniz ile organizasyon sırasındaki tüm masraflarınız kayıt altına alındığından organizasyon sonu karlılığınız anında hesaplanabilir. Otomotik fatura oluşturma seçeneği ile müşterilerinize anında faturalınızı düzenleyebilirsiniz.

Programda verileriniz SQL Server ile tutularak %100 veri güvenliği oluşturulmaktadır. Program bu sayede uzun seneler boyunca sorunsuz çalışabilmektedir.

KAZANIMLAR
 • VERİ GÜVENLİĞİ

  100%

 • KOLAYLIK

  100%

 • ALINAN VERİM

  100%

 • MEMNUNİYET

  100%

 • MALİYET KONTROLÜ

  100%

course-preview
about-image

EVENTS SOFT NEDİR?

  Program Özellikleri

  Organizasyon talep listesi , Organizasyon tekliflerinin hazırlanması , Otomatik revize ve kopya teklif , Konfirme teklif ve iş emirleri , Sorumlu personellerin avans işlemleri , Tedarikçi maliyetleri , Tedarikçiden gelen fatura kontrolü -Organizasyon sonu anket çalışması -Organizasyon sonu karlılık analizi -Personel transfer işlemleri -Belge Yönetim sistemi , Pazarlama faaliyet takibi , Sınırsız raporlama


  Mobil Uygulama Özellikleri

  Konuşmacılar , Ajandam , Duyurular , QR Code , Kartvizit , Salon Mekan Planları , Yorumlar , Dokümanlar , Galeri , Ziyaretçiler , Sosyal Medya , Sponsorlar , İletişim ve Harita , Arama

NEDEN BİZ?

category-icon
Programımız Bütün İhtiyaçlarınızı Karşılamaktadır

  Programda etkinlik yönetimi firmalarının temel ihtiyaçları olan, teklif yönetimi, tedarikçi yönetimi, etkinlik maliyet yönetimi, faturalandırma, belge yönetim sistemi, pazarlama satış yöntemi, çeşitli operasyonel faaliyetler ve diğer işlemlerini etkili bir biçimde takip edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

category-icon
Her Yerden ve Her Cihazdan Erişim

  Program web tabanlı olduğu için, merkez ofis dışındaki tüm ofisleriniz sisteme On-Line bilgi girebilmektedir. Böylece tüm şubeleriniz arasında tam bir veri bütünlüğü sağlar. Ayrıca tüm müşterilerinize şifre açabilir, programda yetki verdiğiniz bölümleri müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.

category-icon
Maliyet Kontrolü & Karlılık Hesabı

  Organizasyonun planlanması sırasındaki tedarikçi giderleriniz ile organizasyon sırasındaki tüm masraflarınız kayıt altına alındığından organizasyon sonu karlılığınız anında hesaplanabilir. Otomatik fatura oluşturma seçeneği ile müşterilerinize anında faturalınızı düzenleyebilirsiniz.

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TELEFONDAN DA KULLANIM

ETKİLEYİCİ TASARIMLAR

ETKİN ZAMAN KULLANIMI

%100 VERİ GÜVENLİĞİ

BAKIM, GÜNCELLEME, TEKNİK DESTEK

Neler Yaptık ?