DOMAİN & HOSTİNG

Alan Adı İhtiyacınızı Karşılayalım ve Web Sitenizi Kendi Sunucularımızda Barındıralım.
domain-hosting

DOMAIN-HOSTING HİZMETİ


Sunucu (Web Hosting)
Server Desteği:

Web hosting'de diğer önemli nokta da serverınızın kullanılan programı ve veritabanını destekliyor olmasıdır. Örneğin ASP.NET destekli bir sitenin çalışabilmesi için sitenin server tarafında ASP.NET ile yapılmış formları destekleyen programların kurulu olması gerekir.

Size En Uygun Paket:

Sizlere ihtiyacınıza bağlı olarak istediğiniz web hosting paketini kendiniz belirleme olanağı sağlamaktayız. Asp .Net Desteği, Sql Server ve sınırsız email hizmetleriyle sizlere hızlı ve güvenilir hosting hizmeti sunuyoruz.

SERVER DESTEĞİ

   Web hosting'de diğer önemli nokta da serverınızın kullanılan programı ve veritabanını destekliyor olmasıdır. Günümüzde artık internet siteleri tanıtımın yanında hazırlanan dinamik formlar sayesinde daha farklı işlevleri de (İş başvuru formları, talep formları, kredi kartı ile satış gibi) yerine getirmektedir. Bu tür formların hazırlanması özel programlama dilleri (ASP.NET,PHP,SQL gibi) ile yapılmaktadır. Örneğin ASP.NET destekli bir sitenin çalışabilmesi için sitenin server tarafında ASP.NET ile yapılmış formları destekleyen programların kurulu olması gerekir.

ÖNEMLİ NOKTALAR

Hız:
Verilecek Alanın Boyutu:

Size verilecek alanın boyutuna göre ücretlerde değişiklik göstermektedir. Siz konusuna göre hazırlayacağınız sitenize ne kadarlık bir alan gerekli ise o oranda hosting alanı talep edeceksiniz. Geniş kapsamlı ve içeriği fazla bir site düşünüyorsanız sitenize verilecek alanın boyutu da büyük olması gerekir.

Server Desteği:

Web hosting'de diğer önemli nokta da serverınızın kullanılan programı ve veritabanını destekliyor olmasıdır.

KAZANIMLAR

ASP.NET & SQL SERVER DESTEĞİ
SINIRSIZ MAİL
HIZ
MEMNUNİYET