BELGELENDİRME YÖNETİM SİSTEMİ

Bütün Yazışmalarınızı Bilgisayar Ortamında Yapın. Zaman ve Maliyetten Kazanın.

Belgelendirme Yönetim Sistemi

   Milenyum Software 1999 yılında genç bir kadro ile taşımacılık sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Firmamızın öncelikli amacı lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmaların teklif verme aşamasında başlayarak taşıma sürecindeki adımları bilgisayar sistemi ile takip etmelerini sağlamak, geliştirdiği bu programların bakımını, dağıtımını ve eğitimini üstlenmektedir.


   Personel kadrosunun tamamı, konusunda deneyimli genç ve dinamik bilgisayar mühendislerinden oluşan Millennium Software bu sayede geliştirdiği tüm ürünlerde son teknolojiyi kullanmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda hizmet verdiği firmalarında çağı ve bilişim sektöründe oluşan yenilikleri yakalamalarında etkili olmaktadır.


   Millennium Software kurulduğu günden itibaren planlı çalışmaya ve kurumsallaşmaya büyük önem vermiş, bu sayede istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Deneyimli kadrosunu, içinde bulunduğu sektörün dinamizmiyle birleştirerek yeniliklere açık ve esnek yapısıyla müşterilerinin güvenini kazanmıştır.


   Hizmetlerinde uluslararası nakliye programı ile başlayan Millennium Software, daha sonra oto taşımacılığı, antrepo-depo otomasyon sistemleri ile faaliyet alanını genişletmiş, son olarak personel ve öğrenci taşımacılığı alanındaki programları, çeşitli özel projeleri ve web sitesi tasarımlarıyla bu gelişimi sürdürmüştür.

about-image